Starší žáci zvítězili a mladší žákům uteklo první místo

Starší žáci zvítězili a mladší žákům uteklo první místo 1

Starší a mladší žáci

Starší žáci

TJ FS Napajedla - Mařatice 3:1

Branky: Daniel Solecký, Matěj Pešina, Matyáš Stuchlík (p)

Sestava: Filip Bernatík ,Jan Novák, Matyáš Krkoška, Radim Klofáč, Daniel Solecký, Petr Chán, Štěpán Solecký, Damián Baroň, Štěpán Hruška, Tobiáš Šimek, Ondřej Skácel, Matěj Pešina, Miroslav Tomek, Martin Večeřa, Karel Horák, Filip Hejda, Matyáš Stuchlík

Komentář trenéra R.Holomka:

Poslední domácí zápas starších žáků dopadl na výbornou. Hned v úvodu utkání jsme se dostali do vedení a to nás uklidnilo. Škoda, že po našem druhém golu jsme hned inkasovali a nechali jsme soupeře snížit 4 minuty před poločasem. Druhý poločas jsme začali zase aktivně. Ovšem šance měl i soupeř. Rozhodující okamžik přišel v 60. minutě, kdy jsme proměnili penaltu a stav byl 3:1. Výsledek jsme si už pohlídali a zaslouženě vyhráli. Předváděli jsme pěkné akce a hráli jsme krásně po zemi. Škoda některých nevyužitých šancí. I tak kluci zaslouží pochvalu a doufáme, že i těm našim pár divákům se poslední domací zápas líbil.

Mladší žáci

TJ FS Napajedla - Mařatice 0:6

Sestava: Šimon Bartuněk, Jakub Kadlčík, Jiří Buchta, Ludvík Marholt, Jan Žaludek, Lukáš Foltýn, Jakub Smyček, Petr Hlavačka, Roman Žaludek, Ondřej Floriš, Tymur Suvorin, Robert Černoch, František Nedbal, Ondřej Vančík, Šebestián Baroň

Komentář trenéra R.Holomka:

Mladší žáci bohužel prohráli se suverénem soutěže. Mařatice si za své výkony, po celou sezonu, vítězství v soutěži zaslouží a blahopřejeme jim. Nás ovšem mrzí to, jaký jsme se prezentovali výkonem na našem posledním domácím zápase. Hned po první rychlé brance jsme se rozpadli jak domeček z karet. Neuměli jsme si přihrát a ani bojovnost tam nebyla. Můžeme být rádi, že to skončilo „jen“ 0:6. Snad se kluci ponaučí a poslední zápas napraví tento otřesný výkon.

Datum vložení: 15. 6. 2023 20:30
Datum poslední aktualizace: 15. 6. 2023 20:35

dnes, úterý 18. 6. 2024
středa 19. 6. slabý déšť 26/14 °C