Rozpis utkání „A“ týmu mužů 2017/2018

1 23. 09. 2017 17:00 FS Napajedla „A“ TJ Sokol Kostelec „C“
2 30. 09. 2017 16:30 TJ Sokol Jasenná FS Napajedla „A“
3 07. 10. 2017 17:00 FS Napajedla „A“ Orel Kašava „A“
4 14. 10. 2017 17:00 FS Napajedla „A“ SK Slavičín „C“
5 21. 10. 2017 17:00 SK Rokytnice „A“ FS Napajedla „A“
6 28. 10. 2017 17:00 FS Napajedla „A“ TJ Vysoké Pole „A“
7 11. 11. 2017 10:30 Orel Zlín „D“ FS Napajedla „A“
8 18. 11. 2017 17:00 FS Napajedla „A“ TJ Hřivínův Újezd – Kaňovice
9 24. 11. 2017 18:30 TJ Sokol Šarovy „C“ FS Napajedla „A“
10 02. 12. 2017 17:00 FS Napajedla „A“ SK Slopné „B“
11 09. 12. 2017 09:00 TJ Jiskra Otrokovice „E“ FS Napajedla „A“
12 13. 01. 2018 13:00 TJ Sokol Kostelec „C“ FS Napajedla „A“
13 20. 01. 2018 17:00 FS Napajedla „A“ TJ Sokol Jasenná
14 26. 01. 2018 17:30 Orel Kašava „A“ FS Napajedla „A“
15 03. 02. 2018 17:00 SK Slavičín „C“ FS Napajedla „A“
16 10. 02. 2018 17:00 FS Napajedla „A“ SK Rokytnice „A“
17 17. 02. 2018 17:00 TJ Vysoké Pole „A“ FS Napajedla „A“
18 24. 02. 2018 17:00 FS Napajedla „A“ Orel Zlín „D“
19 04. 03. 2018 10:00 TJ Hřivínův Újezd – Kaňovice FS Napajedla „A“
20 10. 03. 2018 17:00 FS Napajedla „A“ TJ Sokol Šarovy „C“
21 17. 03. 2018 18:00 SK Slopné „B“ FS Napajedla „A“
22 24. 03. 2018 17:00 FS Napajedla „A“ TJ Jiskra Otrokovice „E“

Rozpis utkání „B“ týmu mužů 2017/2018

1 24. 09. 2017 11:00 TJ Sokol Kostelec „D“ FS Napajedla „B“
2 30. 09. 2017 17:00 FS Napajedla „B“ SK Bohuslavice nad Vláří
3 06. 10. 2017 18:30 TJ Sokol Mysločovice „C“ FS Napajedla „B“
4 14. 10. 2017 14:30 Slovan Luhačovice „B“ FS Napajedla „B“
5 21. 10. 2017 17:00 FS Napajedla „B“ TJ Bohuslavice u Zlína
6 28. 10. 2017 09:30 ST Slovácká Sparta Spytihněv „A“ FS Napajedla „B“
7 11. 11. 2017 17:00 FS Napajedla „B“ Slovan Luhačovice „A“
8 17. 11. 2017 18:30 TJ Jiskra Otrokovice „F“ FS Napajedla „B“
9 25. 11. 2017 17:00 FS Napajedla „B“ TJ Sokol Valašské Klobouky „A“
10 01. 12. 2017 18:30 TJ Štítná „B“ FS Napajedla „B“
11 09. 12. 2017 17:00 FS Napajedla „B“ SK Újezd „B“
12 13. 01. 2018 17:00 FS Napajedla „B“ TJ Sokol Kostelec „D“
13 19. 01. 2018 19:00 SK Bohuslavice nad Vláří FS Napajedla „B“
14 27. 01. 2018 17:00 FS Napajedla „B“ TJ Sokol Mysločovice „C“
15 03. 02. 2018 17:00 FS Napajedla „B“ Slovan Luhačovice „B“
16 10. 02. 2018 17:00 TJ Bohuslavice u Zlína FS Napajedla „B“
17 17. 02. 2018 17:00 FS Napajedla „B“ ST Slovácká Sparta Spytihněv „A“
18 25. 02. 2018 10:15 Slovan Luhačovice „A“ FS Napajedla „B“
19 03. 03. 2018 17:00 FS Napajedla „B“ TJ Jiskra Otrokovice „F“
20 10. 03. 2018 17:00 TJ Sokol Valašské Klobouky „A“ FS Napajedla „B“
21 17. 03. 2018 17:00 FS Napajedla „B“ TJ Štítná „B“
22 24. 03. 2018 17:00 SK Újezd „B“ FS Napajedla „B“