Rozpis utkání jaro 2018

 

Přípravná utkání – zima 2018:

so 27.1.2018          14:00            FC Rožnov pod Radhoštěm (KP) – TJ FS Napajedla                2 : 1

so 3.2.2018            15:00            FC Morkovice (KP) – TJ FS Napajedla        1 : 0

ne 25.2.2018            15:00               Jiskra Staré Město (I. B třída, sk. C) – UT Širůch Staré Město

so 3.3.2018               15:00               FC Rak Provodov (KP) – UT Baťov (pozor, změna začátku – původní  byl v 17:30!!)

so 10.3.2018             16:00               TJ Nevšová (I. A třída, sk. A) – UT Slavičín-Hrádek

so 17.3.2018             14:00               FC Kvasice (KP) – přírodní tráva Kvasice nebo UT Baťov

 

Mistrovská utkání – jaro 2018:

so 24.3.2017             15:00      14.    Dolní Němčí – Napajedla

so 31.3.2018         15:30     15.    Napajedla – Ořechov

ne 8.4.2018              15:30       16.    Koryčany – Napajedla

so 14.4.2018         16:00     17.   Napajedla – Osvětimany

ne 22.4.2018            16:00       18.    Bojkovice – Napajedla

so 28.4.2018        16:30     19.    Napajedla – Jaroslavice

ne 6.5.2018              16:30       20.     Žalkovice – Napajedla

ne 13.5.2018            16:30       21.      Buchlovice – Napajedla

so 19.5.2018         16:30     22.     Napajedla – Nivnice

so 26.5.2018            17:00       23.      Fryšták – Napajedla

so 2.6.2018          17:00      24.     Napajedla – Vi. Otrokovice B

ne 10.6.2018           17:00        25.      Nedachlebice – Napajedla

so 16.6.2018        17:00      26.      Napajedla – Skaštice

 

 

Program zimní přípravy Muži B

24.2. – 17:00 hod. TRAPLICE – hřiště II. ZŠ Npajedla;

11.3. – 17:00 hod. ŽLUTAVA – hřiště II.ZŠ Napajedla;

18.3. – II.ZŠ Napajedla – termín bude upřesněn!

 

Rozpis mistrovských utkání Muži B – jaro 2018 

Napajedla B – rozpis jaro 2018 (kalendář ics)

Datum Den B – MUŽI
25.03.18 NE 14.    Lhota – Napajedla B  15:00
01.04.18 NE 15.    Napajedla B – Jasenná  10:15
08.04.18 NE 16.    Březová – Napajedla B 15:30
15.04.18 NE 17.    Napajedla B – Žlutava 10:15
22.04.18 NE 18.    Doubravy – Napajedla B 16:00  (hřiště Zlámanec)
29.04.18 NE 19.    Napajedla B – Spytihněv 10:15
06.05.18 NE 20.    Pohořelice – Napajedla B 16:30
13.05.18 NE 21.     Tečovice B – Napajedla B 16:30
20.05.18 NE 22.     Napajedla B – Halenkovice 10:15
26.05.18 SO 23.     Lukov – Napajedla B 17:00
03.06.18 NE 24.     Napajedla B – Slušovice B 10:15
10.06.18 NE 25.     Neubuz – Napajedla B 17:00
17.06.18 NE 26.     Napajedla B – Kašava 10:15

 

Přípravná utkání – Dorost – zima 2018:

Sobota   10.02.2018   13.00 hod   TJFS Napajedla – Boršice   ÚT Napajedla

Sobota   24.02.2018   13.00 hod   TFS Napajedla – Jarošov   ÚT Napajedla

Sobota   03.03.2018   13.00 hod   TJFS Napajedla – Březolupy   ÚT Napajedla

Sobota   10.03.2018   13.00 hod   TJFS Napajedla – Kněžpole   ÚT Napajedla

Neděle   18.03.2018   10.00 hod   Staré Město – TJFS Napajedla   ÚT Širůch (za pěkného počasí hřiště TJ Topolná)

Rozpis mistrovských utkání – Dorost – jaro 2018:

Datum Den DOROST
24.03.18 SO 14.    Vi. Otrokovice – Napajedla 10:00
01.04.18 NE 15.     Napajedla – Brumov 12:30 (hřiště Topolná)
08.04.18 NE 16.     Hluk – Napajedla 13:00
15.04.18 NE 17.     Napajedla – Luhačovice 13:00 (hřiště Topolná)
21.04.18 SO 18.    Hulín – Napajedla 10:00
29.04.18 NE 19.    Napajedla – Baťov 13:30  (hřiště Topolná)
05.05.18 SO 20.   Slavičín – Napajedla 10:00 (UT Hrádek)
13.05.18 NE 21.    Napajedla – Bojkovice 13:30  (hřiště Topolná)
19.05.18 SO 22.   Kunovice – Napajedla 10:00
27.05.18 NE 23.   Napajedla – Louky 14:00  (hřiště Topolná)
03.06.18 NE 24.   Štítná n. Vl. – Napajedla 14:30
10.06.18 NE 25.   Napajedla – Uh. Brod 14:00 (hřiště Topolná)
16.06.18 SO 26.   Lužkovice – Napajedla 10:00