Starší žáci v Dolní Němčí smírně

Starší žáci v Dolní Němčí smírně  1

Remíza

FK Dolní Němčí - TJ FS Napajedla 0:0

Sestava: Damián Baroň, Miroslav Tomek, Vlastimil Gorec, Robert Černoch, Jakub Kadlčík, Jan Žaludek, Roman Žaludek, Ondřej Vančík, Petr Chán, Filip Hejda, Lukáš Vyoral, Tobiáš Šimek, Ondřej Floriš, Šimon Bartůněk, Lukáš Foltýn, Vojtěch Hruška, Petr Hlavačka

Komentář trenéra R.Holomka:

Starší žáci po velké obměně týmu vezou z Dolního Němčí bod. Byl to náš první mistrovský zápas a od toho se odvíjel i začátek zápasu. Dělali jsme mnoho chyb a soupeř 2x zakončoval do prázdné brány, naštěstí se nám vždy podařilo míč vykopnout před čárou. Poté jsme se už otrkali a začali jsme hrát a soupeře jsme už do větších šancí nepouštěli. Myslíme si, že kluci odvedli dobrý výkon. Vytvořili jsme si i několik gólových příležitostí, které jsme bohužel nedokázali zakončit lepší střelou. Ve druhém poločase se nám konečně povedlo skórovat, ovšem Hejda byl bohužel v malém ofsajdu tudíž jsme pokračovali stavem 0:0. Posledních 5min. zápasu patřilo domácím, kdy nás zatlačili, naštěstí si nevytvořili žádnou větší šanci a tak zápas skončil dělbou bodů. Za nás i trochu smutnější, jelikož jsme byli většinu zápasu lepším týmem, i tak jsme rádi, že jsme do soutěže vstoupili dobrým výkonem a doufáme, že se bude ještě zlepšovat, protože prostor tam určitě je. Nakonec by jsme chtěli vyzvednout celý výkon týmu, největší překvapení byli Petr Hlavačka s Ondřejem Vančíkem, kteří po přechodu z mladších žáků ukázali, že se na velkém hřišti neztratí a předvedli skvělý výkon.

Datum vložení: 7. 9. 2023 20:55
Datum poslední aktualizace: 7. 9. 2023 20:58

Arcibiskupský lom foto Ingrová

dnes, úterý 18. 6. 2024