TJ FS Napajedla - FC Strání 5:4

Branky: 2x Daniel Solecký, Miroslav Tomek, Matyáš Krkoška, Petr Chán (p)

Sestava: Jan Novák, Matyáš Krkoška, Radim Klofáč, Matyáš Stuchlík,Petr Chán, Vlastimil Gorec, Štěpán Solecký, Martin Večeřa, Karel Horák, Tobiáš Šimek, Ondřej Skácel, Daniel Solecký, Miroslav Tomek Matěj Pešina, Štěpán Hruška

Komentář trenéra R.Holomka:

Zápas jsme nezačali vůbec dobře. Už v 7. minutě jsme prohrávali 0:2. Ovšem toto nás nepoložilo a předvedli jsme krásný obrat kdy jsme o poločase vedli 4:2. Vstup do druhého poločasu se nám taky povedl kdy jsme po penaltě zvýšili na 5:2. Bohužel pak jsme přestali úplně hrát a o 3 body jsme se báli až do poslední minuty. Kluci si zaslouží pochvalu za to, že po dvou rychlých obdržených gólech jsme se nesesypali a výsledek otočili. Hráli jsme pěkně po zemi a vytvářeli si dobré šance. Jen škoda začátku zápasu a potom předvedené hry po proměněné penaltě. I tak si myslím, že jsme byli lepší a 3 body jsme si zasloužili.