Starší a mladší žáci na úvod vítězně

Starší a mladší žáci si na úvod zastřeli!

Starší žáci si na úvod zastříleli!

TJ FS Napajedla - Buchlovice/Tupesy 7:0

Branky: 2x Karel Horák, Večeřa Martin, Miroslav Tomek, Matyáš Stuchlík, Ondřej Skácel a Petr Chán

Sestava: Jan Novák, Damián Baroň, Vlastimil Gorec, Martin Večeřa, Matyáš Krkoška, Radim Klofáč, Ondřej Skácel, Matyáš Stuchlík, Karel Horák, Filip Hejda, Daniel Solecký, Štěpán Solecký, Miroslav Tomek, Štěpán Hruška, Jakub Žaludek, Petr Chán

Komentář trenéra R.Holomka:

Starší žáci vstoupili do svého prvního mistrovského utkání velice dobře. Už ve 3. minutě se nám podařilo zásluhou Večeři vstřelit první branku. Bohužel potom naše tempo upadlo a hrálo se pouze od vápna k vápnu. Naštěstí jsme na konci poločasu přidali 3 rychlé banky a nakonec jsme do kabin šli s pěkným náskokem 4:0 a o zápasu bylo téměř rozhodnuto. Druhý poločas jsme začali stejně jako první rychlým gólem. Poté jsme už jen kontrolovali hru a přidali další dva góly. Kluky bych chtěl pochválit za odvedený výkon, ovšem pořád máme co zlepšovat.

Mladší žáci na úvod řádili!

Branky: 2x Lukáš Foltýn, Ondřej Vančík, Jan Žaludek, Robert Černoch a Jiří Buchta

Sestava: Šebestián Baroň, Šimon Bartuněk, Robert Černoch, Jakub Kadlčík, Štěpán Maneth, Jan Žaludek, Roman Žaludek, Jakub Smyček, Ondřej Vančík, Lukáš Foltýn, Jiří Buchta