Souhrn odehraných utkání Dorostu po prvních 5.kolech

TJ FS Napajedla - SK Boršice 0:3

Sestava: Pacholský - Michal, Malina, Veselý, Lajza - Sysel, Gajdušek, Sabák, Podlas, Mikulka - Vávra

Připraveni: Michalčík, Bilíček, Baroň, Mikulík, Úlehla, Bureš a Výsmek

Komentář trenéra K.Saiberta:

V prvním utkání sezóny jsme přivítali mužstvo z Boršic. Utkání se vyvíjelo vyrovnaně. Vypracovali jsme se určité šance, ale bohužel je neproměnili. Postupně Boršice získávali více ze hry a své šance narozdíl od nás proměňovali. Dostali jsme tak lekci z produktivity. Pozitivní na utkání vidím to, že kluci nic nevypustili a hráli až do samého konce.

Máme mladý tým, kdy přišlo spoustu kluků z kategorie žáků a postupně si zvykají na dorostenecký fotbal a bude to chvíli trvat.

Z Dolního Němčí veze Dorost 3 body!

FK Dolní Němčí - TJ FS Napajedla 0:1

Branka: Sysel

Sestava: Pacholský - Michal, Malina, Úlehla, Lajza - Sysel, Gajdušek, Sabák, Mikulka - Sedláček, Veselý

Připraveni: Michalčík, Bilíček, Baroň, Mikulík, Podlas a Výsmek

Komentář trenéra K. Saiberta:

Ve druhém utkání jsme zajížděli na horkou půdu do Dolního Němčí. V celém utkání jsme byli lepším týmem a to i přes to, že jsme hráli od 40 minuty bez vyloučeného Maliny. Kluci fantasticky makali a utkání dotáhli do vítězného konce. Přesně takhle si představuji týmový výkon a mám velkou radost!

Dorost doma padl..

TJ FS Napajedla - FC Morkovice 0:4

Sestava: Pacholský - Michal, Sedláček, Veselý, Lajza - Sysel, Podlas, Sabák, Mikulka - Vávra, Bilíček

Připraveni: Michalčík, Baroň, Mikulík, Bureš, Kašný, Krkoška a Výsmek

Co říct k tomu zápasu?! Výsledek vypadá jednoznačně, ale průběh utkání tomu vůbec neodpovídá. Dařila se nám naše kombinační hra a měli jsme herní převahu. Bohužel proměňování šancí je alfou a omegou fotbalu a pokud neproměníme dva samostatné úniky a další vyložené šance, tak se nemáme o čem bavit…

Obdržené branky, pouze po naší nekoncentrovanosti a chybách.

Oproti minulému utkání mi chyběla bojovnost a nasazení, bez kterých to nepůjde. Tohle musíme do příštího utkání zlepšit.