Starší žáci doma padli s Hlukem..

TJ FS Napajedla - Hluk 0:3

Sestava: Jan Novák, Damián Baroň, Vlastimil Gorec, Martin Večeřa, Matyáš Krkoška, Radim Klofáč, Ondřej Skácel, Matyáš Stuchlík, Karel Horák, Filip Hejda, Daniel Solecký, Štěpán Solecký, Miroslav Tomek, Štěpán Hruška, Vojtěch Hruška, Petr Chán

Komentář trenéra R.Holomka:

Stejně jako minulý zápas s Luhačovicemi nás i hluk porazil díky větší fotbalovosti. Hráli krásně pozemi a na pár doteků. My jsme na druhou stranu soupeřova brankáře až na jednu šanci vůbec nevyzkoušeli. Jediné za co bych chtěl kluky pochválit byl nástup do druhého poločasu, kde jsme na hosty vletěli a napadali jsme. Bohužel jedinou šanci, kterou jsme si vypracovali jsme neproměnili. Je to škoda, mohla to být vyrovnávací branka a třeba by pak vypadal zápas jinak, ale na to se nehraje. Doufám, že příští týden předvedou kluci bojovnost jako na začátku druhého poločasu a že konečně budeme bodovat.