SVATOVÁCLAVSKÝ POCHOD A PODZIMNÍMI CHŘIBY 2019

Podzimní Chřiby 2019

Odbor KČT a A-TOM Azimut  Napajedla Vás zvou na 48. ročník pochodu Podzimními Chřiby, který se koná v sobotu 12. října 2019. Můžete si vybrat některou z pěti navržených tras.

Trasa 16 km: Žlutava-Trávníček-Budačina-Komínské skály-Jankovice 

Trasa 20 km: Žlutava-Trávníček-Budačina-Komínské skály- Bunč-Zlacká studánka-Jankovice 

Trasa 26 km: Žlutava-Trávníček-Budačina-Komínské skály-Bunč–Brdo-Salaš-Jankovice 

Cyklotrasa 65 km:  Napajedla – Kvasice – Trávník – Velké Těšany – Tabarky – Kostelany – Bunč – Salaš – Velehrad – Staré Město – Napajedla 

Prezentace pro pěší trasy 16, 20, a  26 km proběhne na Turistické chatě Na Kapli od 7:00 – 8:00 hodin, odkud  bude autobus po naplnění kapacity postupně  účastníky odvážet na místo startu na Žlutavu.  

Trasa pro méně zdatné a rodiče s dětmi 10 km: Modrá – Velehrad – Salaš – Zlacká studánka – Jankovice 

Prezentace pro trasu 10 km proběhne na Turistické chatě od 10:00 do 10:30 hodin. Následně autobus  odveze účastníky na Modrou – místo startu. 

Při prezentaci obdrží účastníci mapku pochodu a popis trasy.

Odvoz účastníků z Jankovic do Napajedel po 14 hodin, vždy po naplnění kapacity autobusu. Z přepravy jsou vyloučeni „domácí mazlíčci“.

Cyklotrasa 65 km: Napajedla – Kvasice – Trávník – Velké Těšany – Tabarky – Kostelany – Bunč – Salaš – Velehrad – Staré Město – Napajedla  Prezentace pro cyklotrasu proběhne na Turistické chatě od 8:00 do 9:00 hodin.

Svatováclavský pochod 2019

Již se stalo  tradicí, že členové KČT, odbor Napajedla připravují na den státního svátku svatého Václava pro příznivce aktivního pohybu nějakou turistickou akci. Tentokrát jsme zvolili nedaleké Vizovické vrchy. Výchozím místem pěšího putován bude Syrákov a můžete  si vybrat některou  navržených tras. 

10 km:  Syrákov – Vartovna (rozhledna) – Ublo – Bratřejov

14 km:  Syrákov – Vartovna (rozhledna) – Pozděchov – Ublo – Bratřejov  

16 km:  Syrákov – Vartovna (rozhledna) – Pozděchov- Svéradov – Klášťov – Bratřejov

19 km:  Syrákov – Vartovna (rozhledna) – Pozděchov – Trubiska – Svéradov – Klášťov –   Bratřejov

22 km:  Syrákov – Vartovna (rozhledna) – Pozděchov- Svéradov – Klášťov – Suchý vrch – Lhotsko – Vizovice

28 km:  Syrákov – Vartovna (rozhledna)-Pozděchov- Svéradov – Klášťov – Suchý vrch – Doubrava (rozhledna) – Spletený vrch –Vizovice

Cyklotrasa 55 km:  Vizovice – Sehrad –Paseky _ Klenčov – Pindula – Březoluoy – Napajedla 

Odjezd: v 7:30 hodin z Napajedel  od Vinárny Na Kapli

Startovné:  150 Kč, děti do 15 let a  členové  pořádajícího odboru 50 Kč. Přihlásit se můžete, včetně  úhrady startovného do 20.září 2019  (nebo do naplnění kapacity autobusu),  každé pondělí po 20:00 hodině na Turistické chatě Na Kapli, nebo email: karel.janosek@seznam.cz , případně sms na tel. 603489387. Z přepravy jsou vyloučení „domácí mazlíčci“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *