Srdečně Vás zveme na již tradiční Svatováclvský pochod s Klubem českých turistů!

Pěší trasy:

9 km: z Frenštátu pod Radhoštěm po zelené značce přes Horečky na Velký Javorník (rozhledna a možnost občerstvení v chatě) a pokračovat po červené na rozcestí Malý Javorník a dále po modré přes Zadní Javorník, Pod Kyčerou na Pindulu

17 km: Společně s trasou 9 km až na rozcestí Malý Javorník a dále po červené přes rozcestí U pramene Jičínky,  rozcestí pod Kamenárkou na rozcestí Kamenárka.   Dále cesta pokračuje  po modré přes vrchol Kamenárka a Dolní Paseky do Rožnova pod Radhoštěm.

Plánovaný odjezd z parkoviště na Pinduli v 16:30,  z autobusového nádraží Rožnov pod Radhoštěm v 16:45

Možnost občerstvení: Horečky, Velký Javorník, Pindula, Rožnov

Cyklotrasa po cyklotrase Bečva 90 km:

Horní Bečva – přehrada, Horní, Prostřední, Dolní Bečva, Rožnov, Zubří, Valašské Meziříčí, Lhota, Milotice, Teplice, Lipník, Osek, Přerov.

Z Přerova odvoz kol na vozíku a účastníci vlakem

V případě vhodných podmínek dojezd do Napajedel:  + 55  km

Přerov, Troubky, Tovačov,Zářičí, Chropyně, Kroměříž, Napajedla

Odjezd: v 7:00 hodin z Napajedel  od Vinárny Na Kapli

Startovné:  250 Kč, děti do 15 let 150 Kč, členové pořádajícího odboru 100 Kč. Přihlásit se můžete, včetně  úhrady startovného do 20.září 2018  (nebo do naplnění kapacity autobusu),  každé pondělí po 20:00 hodině na Turistické chatě Na Kapli, nebo email: karel.janosek@seznam.cz , případně sms na tel. 603489387. Z přepravy jsou vyloučení „domácí mazlíčci“.

Město Napajedla podporuje činnost KČT, odbor Napajedla