Sportovní dopoledne

            Dne 6. října 2018 se konalo tradiční Sportovní dopoledne, jehož pořadatelem byl již poněkolikáté oddíl ASPV Napajedla při TJ FS Napajedla. Soutěže probíhaly na stadionu u 2. ZŠ Napajedla, a přestože se dopoledne konalo nezvykle až na podzim, dostavilo se více než 50 dětí.

            Pro nejmladší byl připraven pestrý program, skládající se z řady psychomotorických her, zpestřený také ukázkou agility, za což patří poděkování paní inženýrce Ivě Levkové, která se svými třemi pejsky předvedla velmi poutavou ukázku tohoto zajímavého sportu. A aby to pejskům nebylo líto, překážky s nimi s nadšením překonávaly i děti.

            Pro starší závodníky bylo připraveno již klasické klání ve čtyřech disciplínách –  sprintu, vytrvalostním běhu, hodu kriketovým míčkem či granátem a skoku do dálky. Děti byly rozděleny do řady chlapeckých a dívčích kategorií, takže vítězů bylo hodně. Ale v podstatě zvítězil každý, kdo si přišel v krásném říjnovém dopoledni zasportovat. Odměnou jim byly medaile i malé občerstvení.

            Za úspěchem akce je také třeba vidět práci mnoha dobrovolných pořadatelů z řad členů ASPV či učitelů TV na 2. ZŠ Napajedla.

Jana Marušáková, ASPV Napajedla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *