Dne 21.3.2019 se uskutečnila výroční a zároveň volební valná hromada TJ FS Napajedla, z.s., která má v kompetenci jednou za čtyři roky zvolit nový výkonný výbor TJ.

V tomto roce se sešlo osm kandidátů do výkonného výboru, takže bylo zřejmé, že jeden z kandidátů do sedmičlenného výkonného výboru přes hlasy delegátů valné hromady neprojde. Kandidáti zvolili do výkonného výboru tyto členy TJ:

  • Libor KUBÍČEK (ASPV)
  • Lukáš SMYČEK (Fotbal)
  • Jaroslav LYSONĚK (Fotbal)
  • Jan KROPÁČEK (KČT)
  • Roman HRDINA (Házená)
  • Tomáš VRZALA (Házená)
  • Václav UHŘÍČEK (Házená)

 

Výkonný výbor se v novém složení sešel ke svému prvnímu jednání dne 1.4.2019. Hlavním bodem jednání byla volba dvou statutárních orgánů TJ FS Napajedla, z.s., která podléhá kompetenci výkonného výboru. Z volby vzešel jako nový předseda TJ FS Napajedla, z.s. pan Roman HRDINA, který na této pozici vystřídal dlouholetého předsedu spolku pana Ing. Stanislava FOJTŮ, kterému bychom tímto chtěli moc poděkovat za práci ve prospěch tělovýchovy a sportu v Napajedlích a popřát mu mnoho dalších pracovních a rodinných úspěchů a pohody do dalších let. Druhou volbou byla volba sekretáře TJ FS Napajedla, z.s. Do funkce byl všemi hlasy výkonného výboru ustanoven staronový sekretář Lukáš SMYČEK, který tak bude v této funkci pokračovat i v nadcházejícím čtyřletém období.

 

Popřejme všem novým členům výkonného výboru mnoho zdaru v nadcházejícím období, které bude v mnoha směrech náročné a nejspíš i přelomové pro zachování a rozvoj tělovýchovi v našem městě.

 

Lukáš SMYČEK

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *