Asociace TOM Azimut a Klub českých turistů, odbor Napajedla Vás zvou:

v pondělí  1. 1. 2017

Novoroční výstup na  Makovou

Známou pranostikou „Jak na Nový rok, tak po celý rok“ vám chceme nabídnout udělat první den nového roku alespoň něco málo pro své zdraví a kondici. A výlet do přírody rozhodně neublíží po „vyčerpávajícím“ svátečním vysedávání. Pořadatelé z Azimut 1403 a KČT, odbor Napajedla pro vás připravili 4.ročník Novoročního výstupu na Makovou. Pochodem zahajujeme rok oslav 100 let republiky a 130 let KČT. Sejdeme se odpoledne před 14. hodinou u Slanice, kde bude příchozím k dispozici horký čaj a svařák. Ve dvě  si  nejprve společně popřejeme do nového roku, připijeme na nový rok a pak se symbolickým průchodem letopočtem roku 2018 vydáme  po červené turistické značce na  vrchol Makové, kde  budou připraveny teplé nápoje pro děti i dospělé a špekáčky, které si  budete moci na ohni opéct. V případě příznivého  počasí vypustíme v rámci zahájení roku oslav společně lampiony štěstí. Domů se vrátíme cestou přes horní Radovany a Zámoraví.  Délka vycházky do 5 km. Kdo  nebude pospíchat domů, muže ještě chvíli posedět ve sklepě na Radovanech, dát si tu v příjemném prostředí kávičku, čaj nebo pivečko a popovídat si s přáteli  o uplynulém roce a spřádat plány pro rok 2018. Překonejte svou pohodlnost a přijďte s námi aktivně zahájit nový turistický rok 2018. Vycházka se koná na vlastní nebezpečí. S sebou si vezměte dobrou náladu a přibalit můžete i něco na přilepšenou pro zvířátka v lese.

Město Napajedla podporuje činnost A-TOM Azimut 1403 a KČT, odbor  Napajedla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *