Nové směrnice o zásadách členství v TJ

Dne 16.10.2017 schválil výkonný výbor TJ FS Napajedla, z.s. novou směrnici o zásadách členství v TJ, která předevěím aplikuje rozhodnutí válné hromady TJ z března letošního roku. Toto rozhodnutí se týkalo navýšení členských příspěvků ze stávajích 200,- Kč/rok na 500 kč/rok pro dospělé od 18 do 65 let věku. Dála směrnice upravuje proces vzniku a zániku členství a vedení členské základny, která je nezbytným podkladem pro možné čerpání dotací z MŠMT a jiných institucí.

Atleti ASPV potvrdili své kvality v sousedních Otrokovicích

Naši atleti ASPV se zúčastnili v sobotu 4.11.2017 Memoriálu MUDr. Josefa Podmolíka v Otrokovicích. Startovalo 6 dětí pod vedením trenérky Kataríny Marčíkové. Počasí dětem a mládeži přálo a i z toho důvodu si všichni mohli užít skvělého sportovního dopoledne. Pořadatelem byla TJ Jiskra Otrokovice – oddíl atletiky. Letošní ročník byl již osmnáctý v pořadí a věřme, že i do dalších let bude účast našich atletů stejně tak hojná jako letos.

Umístění:
2. místo – Adriana Fuglíková,
4. místo – Mariana Vaňáčová a David Tobola ,
5. místo – Dagmar Hlucháňová,
9. místo – Viktorie Šulcová
12. místo – Natálie Hanáčková

Libor Kubíček
předseda ASPV Napajedla

STOLNÍ TENISTÉ ZAHÁJILI SEZÓNU!

V sobotu 23.9.2017 zahájili stolní tenisté napajedelského „áčka“ sezonu 2017/2018. Soupeřem jim byl na úvod soutěže TJ Sokol Kostelec „C“, který i vinou toho, že nepřijel v nejsilnější možné sestavě, vstupoval do tohoto utkání jako papírově slabší a podle těchto not se odvíjelo i celé sobotní odpoledne v hale I. ZŠ Napajedla. Napajedelští si v utkání počínali suverénně a své soupeře přehráli.

Svatováclavský přechod hřebene Javorníků. 28.9.2017

Pěší trasy:

8 km: U Tabulí (památník) po červené značce přes rozcestí Pod Dupačkou, Pod Oselnou, Lemešná rozcestí až na Sedlo pod Lemešnou. Zde červenou opustíte a po žluté přijdete na autobusovou zastávku Podťaté Světlá

14 km: Společně s trasou 8 km až na Sedlo pod Lemešnou, odkud budete pokračovat dále po červené přes rozcestí Pod Soliskom, Sedlo pod Hričovcom až na Butorky. Zde červenou opustíte a po zelené přijdete na rozcestí Kasárna chaty. Odkud budete pokračovat po modré, až na autobusovou zastávku Podťaté Světlá

18 km: Společně s trasou 14 km až na Butorky, odkud budete pokračovat dále po červené přes rozcestí Velký Javorník sedlo – Velký Javorník až na rozcestí Geržov. Zde červenou značku opustíte a po žluté značce přijdete na rozcestí Kasárna chaty. Odkud budete pokračovat společně s trasou 14 km po modré, až na autobusovou zastávku Podťaté Světlá

Možnost občerstvení Kasárna, horský hotel hotel Fran, Bačkárka, Penzion Javorník, Velké Karlovice Hostinec Celnice, ( 3 km ve směru jízdy od autobusové zastávky Podťaté Světlá). Možnost nástupu do autobusu u hostince cestou zpět.

Cyklotrasa 98 km:

Makov-Sedlo pod Lemešnou-Velké Karlovice-Vsetín-Vizovice-Napajedla

Odjezd: v 7:00 hodin z Napajedel  od Vinárny Na Kapli

Plánovaný odjezd z autobusové zastávky Podťaté světlá v 17:00 hodin

Startovné:  200 Kč, děti do 15 let 150 Kč, členové  pořádajícího odboru 100 Kč a 80 Kč. Přihlásit se můžete, včetně  úhrady startovného do 20.září 2017  (nebo do naplnění kapacity autobusu),  každé pondělí po 20:00 hodině na Turistické chatě Na Kapli, nebo na tel. 603489387. Z přepravy jsou vyloučení „domácí mazlíčci“.

Pořadatel doporučuje účastníkům sjednat si individuální cestovní pojištění do zahraničí a upozorňuje, že děti do 15 let musí mít svůj pas nebo občanský průkaz.

Město Napajedla podporuje činnost KČT, odbor  Napajedla

46.ročník pochodu Podzimními Chřiby 2017

KČT, odbor Napajedla A -TOM Azimut Napajedla pořádá v sobotu 14. října 2017 46. ročník turistického pochodu.

Pochod je zařazen do celostátního projektu Klubu českých turistů „Oslavy 100 let republiky a 130 let KČT“ a „Dvoustovka“. Bližší info o projektech na: www.kct.cz

Pochod se koná na  území, které spravuje státní podnik Lesy ČR.

Připravili jsme pro vás 4 pěší trasy a jednu cyklotrasu.

Trasa 24 km:  z Buchlovic na Buchlov, rozcestí pod Vlčákem, Staré Hutě, motorest Samota, Střílecký hrad, Střílky.

Trasa 17 km: z Buchlovic na Buchlov, Zikmundov, Staré Hutě, motorest Samota, Střílecký hrad, Střílky.

Trasa 10 km:  ze zastávky Staré Hutě (horní zastávka) do Starých Hutí, (dále společně s trasou 24 km a 17 km), motorest Samota, Střílecký hrad, Střílky.

Trasa pro seniory a rodiče s dětmi 7 km: od motorestu Samota společně s trasou 24, 17 a 10 km do Střílek

Prezentace pro  trasy 24 km a 17 km  proběhne na Turistické chatě  od 7:00 do 8:00 hod.   odkud bude autobus postupně účastníky odvážet do Buchlovic.

Prezentace pro  trasy 10 km a 7 km proběhne na Turistické chatě 10:30 do 11:00 hodin.

Účastnický poplatek 100 Kč, děti od  do 15 let 70 Kč. Pro členy KČT, odbor Napajedla sleva 20 Kč.

Odjezd autobusu ze Střílek do Napajedel bude dle zájmu účastníků (po naplnění kapacity autobusu)  po 14. hodině. Odjezd posledního autobusu předpokládáme  v 17.00 hod.

Cyklotrasa 65 km:  Napajedla-Staré Město–Zlechov–Buchlovice-Buchlov-Pod Holým kopcem-Dlouhá řeka-Boršice-Nedakonice-Staré Město-Napajedla

Prezentace pro cyklotrasu proběhne na Turistické chatě  od 8 – 9 hodin.

Při prezentaci obdrží účastníci podrobné informace o zvolené trase a v cíli pamětní list.

Z přepravy jsou vyloučení „domácí mazlíčci“.

Město Napajedla podporuje činnost A-TOM Azimut 1403 a KČT, odbor Napajedla.

Terénní ultra maraton v ASPV

Týnišťské šlápoty od dubu k dubu, Pražská stovka, Krakonošova stíhačka, Kysucká stovka, 24 hodin na Lysé hoře, Malofatrovská stovka, Bánovská stovka, Lazová stovka, Valašské kilo…to jsou jen některé vybrané ultra maratony, jejichž úspěšným zdoláním se může pyšnit člen oddílu ASPV pan Ing. Jaroslav HRABICA.