Šachisté TJ FS Napajedla, z.s. si v rámci svátků konce roku připomínají turnajem v šachu svého bývalého vynikajícího člena Jana Kropáčka. Stejně tomu bylo i tento rok, kdy v prostorách budovy kláštera dne 29.12.2017 změřilo své síly 20 šachistů a také jedna šachistka.

Zápolení nad šachovými stoly probíhalo v přátelské atmosféře. Obohacením turnaje byla i účast našich mladých nadějí Ibrahima AMINA, Michala KOSTKY a také jediné dívky Fatimy AMINOVÉ.

                  Vítězem turnaje se stal se ziskem 17,5 bodů Jaroslav VRTAL z Boršic, na druhém a třetím místě skončili domácí hráči Miroslav KUNC se ziskem 17 bodů a Pavel VIDLÁŘ se ziskem 16,5 bodů. Celý turnaj velmi svědomitě a kvalitně řídil Svatopluk BLAHYNKA.

                  Již v následujícím roce 2018 pro šachové nadšence ale i širokou veřejnost chystá oddíl šachu při TJ FS Napajedla, z.s. několik překvapení. Pro více informací o šachu sledujte web www.tjfsnapajedla.cz.

                  Zároveň bychom za celý šachový oddíl a celou TJ FS Napajedla, z.s. popřáli všem členům TJ, občanům Napajedel a blízkého okolí hodně zdraví a štěstí v novém roce 2018 a také sportovních úspěchů.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *