Vážení spoluobčané. Rádi bychom Vás pozvali na první ročník akce „Den sportu v Napajedlích“, při které proběhne především pro děti a mládež prezentace nejrůznějších sportovních aktivit, které mohou naši spoluobčané v rámci spolkově organizované činnosti v Napajedlích provozovat. 

Akce se koná v sobotu, 21.9.2019 od 13:00 hod. a je zároveň spojená s tradičním během Napajedelskou branou. 

Celou akci spolupořádají TJ FS Napajedla, Sokol Napajedla, Tenisový klub Napajedla, Volejbalový klub Napajedla, Dům dětí a mládeže Napajedla a Sdružení dobrovolných hasičů Napajedla. Během celého sportovního odpoledne bude zajištěn bohatý doprovodný program, vystoupení dětských a mládežnických kapel.

Cílem této akce je, aby se široká veřejnost dozvěděla o možnosti provozovat tělovýchovu a mohla si případně osahat různé druhy sportů. Nenechte si proto ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte se přesvědčit, že co se týká sportovního vyžití dětí, mládeže, ale i dospělých a seniorů, mají v tomto ohledu Napajedla rozhodně co nabídnout.

Akce se koná za každého počasí!

Sekretář TJ FS Napajedla, z.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *