V sobotu 19.9.2020 se uskuteční již druhý ročník náborové akce napajedelských sportovních organizací s názvem „Den sportu“.

Tato akce má za cíl představit široké veřejnosti většinu sportovních organizací a klubů, které poskytují sportovní aktivity pro širokou veřejnost. Jak už je pro tuto akci typické, zaměřením se spíše orientuje na ty nejmenší a jednotlivé sportovní organizace snaží nalákat ke svým sportům.

Tělovýchovná jednota Napajedla bude zastoupena na této akci všemi sportovními oddíly a věříme, že jednotlivá sportoviště navštíví co největší počet dětí. Doufáme, že se dětem bude škála sportovních aktivit líbit a vyberou si tu správnou sportovní aktivitu, které se třeba budou i dlouhodobě věnovat.Těšíme se na vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *