TJ FS Napajedla - FC Strání 1:5

Branky: Chán (p)

Sestava: Damián Baroň, Vlastimil Gorec, Robert Černoch, Jakub Kadlčík, Jan Žaludek, Roman Žaludek, Ondřej Vančík, Petr Chán, Filip Hejda, Lukáš Vyoral, Ondřej Floriš, Lukáš Foltýn, Vojtěch Hruška, Patrik Silný

Komentář trenéra R.Holomka:

Starší žáci doma bohužel nenavázali na skvělý výkon proti Hluku a zaslouženě prohráli. Soupeř nad námi dominoval ve všech směrech. My měli pouze náznaky šancí. Zlom přišel za stavu 2:0 pro Strání, kdy jsme neproměnili pokutový kop a soupeř následně přidal 3 branku. Po poločase jsme chtěli s výsledkem něco dělat, ovšem náš výkon nebyl dobrý a tudíž jsme si nevypracovali moc šancí. Naši jedinou branku vstřelil Chán z penalty, kterou jen korigoval na konečných 5:1 pro Strání.

.........................................................................

Buchlovice-Tupesy- TJ FS Napajedla 4:0

Sestava: Damián Baroň, Vlastimil Gorec, Robert Černoch, Jakub Kadlčík, Jan Žaludek, Ondřej Vančík, Petr Chán, Filip Hejda, Lukáš Vyoral, Ondřej Floriš, Lukáš Foltýn, Vojtěch Hruška, Tobiáš Šimek, Jakub Smyček

Starší žáci chtěli odčinit špatné utkání se Stráním, ale to se bohužel nepovedlo. Do utkání jsme vstoupili dobře. Soupeře jsme zatlačili a 20 min. jsme ho nepustili z jejich půlky. Bohužel jsme nedokázali žádné akce dotáhnout do konce. Následně šel soupeř do vedení po penaltě a my jsme úplně přestali hrát. Do druhého poločasu jsme šli s cílem otočit výsledek. Bohužel nám zase chyběla kvalita klid na míči. Z toho pramenily ztráty a soupeř tak lehce chodil do brejků, které se jim dařili proměňovat. Konečný výsledek mluví za vše. Kluci by si měli šáhnout do svědomí, protože pracovitost a chování na tréninku se odvíjí v zápase.  Říká se, že facka někdy pomůže, no my jsme dostali 2 v řadě, tak snad se kluci zamyslí a do příštího zápasu nastoupíme ve stejné kvalitě a bojovnosti jako tomu bylo v minulých 4 zápasech.

Datum vložení: 3. 10. 2023 20:50
Datum poslední aktualizace: 3. 10. 2023 20:56
Autor: Kryštof Saibert