Starší přípravka zvládla 3 utkání po sobě!

Zlín U9 - TJ FS Napajedla 5 : 24

Branky: Vrzala Míša 6, Tomek 5, Marholt 5, Huňka 4, Dědič 2, Krystyníková 2

Sestava: Krystyníková, Veselý, Tomek, Florišová, Veverková, Vrzala Míša, Huňka, Marholt, Dědič

Komentář trenéra M.Tomka:

Na umělé trávě pod umělým osvětlením jsme si s chutí zastříleli. Soupeř vzdoroval jen prvních dvacet minut, poté nastoupil s dosti omlazenou sestavou a to se na konečném výsledku projevilo.

Doma řádil střelecky Ludík Marholt

TJ FS Napajedla - SK Zlín 11:7

Branky: Marholt 5, Tomek 2, Dědič, Kašný, Huňka, Vrzala Míša

Druhé utkání ve dvou dnech se na předvedené hře výrazně projevilo. Nedařilo se skoro nic. Byl to čistý boj. Ještě 5 minut před koncem jsme prohrávali 6:7, ale neskutečným závěrem, kdy všichni v sobě našli poslední zbytky sil, jsme utkání otočili. O to je vítězství cennější.