SK Louky - TJ FS Napajedla 3:12

Branky: 5x Ludvík Marholt, 4x Michael Vrzala, 2x Adam Smyček, 1x Daniel Kašný.

Sestava: Pavla Buchtová, Mariana Veverková, Viktorie Hoferková, Anežka Šebková, Michael Vrzala, Adam Smyček (C), Ludvík Marholt, Vojtěch Věžník, Matěj Charvát, Daniel Kašný, Karel Dědič, Saša Kalenychenko.

Komentář trenéra Geriho Kurzera:

K dalšímu utkání jsme zavítali do Louk. V předchozím zápase jsme s Loukama  doma prohráli 5:10, takže v odvetě jsme měli našemu soupeři co vracet. Hned z první akce nás poslal do vedení Adam Smyček. Domácí ale v zápětí hned vyrovnali z rohového kopu. Vyrovnávací branka nás nakopla a začali jsme našeho soupeře přehrávat ve všech směrech. Na 2:1 zvyšoval opět Adam Smyček. Pak už začala úřadovat dvojice Ludvík Marholt 5x⚽ a Michael Vrzala 4x⚽, kteří precizním a přesným zakončením, řídili demolici Louk celkem 9 góly 💪

V závěru se ještě střelecky  prosadilo naše levé křídlo Daniel Kašný 👍Když už naše obrana něco propustila za své záda, zneškodnila to naše výborně chytající brankářka Pája Buchtová 🧤 Odveta se nám moc povedla, celý tým odvedl perfektní a hlavně bojovný výkon.❤️‍🔥 Z pohledu trenéra naprostá spokojenost 💛💚

.................................................................................

TJ FS Napajedla - FC Zlín B  9:14

Branky: 4x Karel Dědič, 3x Daniel Kašný, 1x Adam Smyček, 1x Viktorie Hoferková.

Sestava: Pavla Buchtová, Mariana Veverková, Viktorie Hoferková, Adam Smyček, Adam Kadlčák, Vojtěch Věžník, Matěj Charvát, Daniel Kašný, Viktor Kubík, Karel Dědič, Jan Lukáš, Saša Kalenychenko.