Starší a Mladší Žáci v Dolní Němčí vítězně

Starší žáci

Dolní Němčí - TJ FS Napajedla 1:3

Branky: Matyáš Stuchlíková 2x a Miroslav Tomek

Sestava: Filip Bernatík, Matyáš Krkoška, Radim Klofáč, Matyáš Stuchlík, Filip Hejda, Miroslav Tomek, Petr Chán, Ondřej Vančík, Robert Černoch, Vlastimil Gorec, Štěpán Solecký, Martin Večeřa, Karel Horák

Komentář trenéra R.Holomka:

Navázali jsme na dobrý výkon z minulého kola. Soupeře jsme přehráli a myslím si, že jsme zaslouženě vyhráli. Hráli jsme pěkný fotbal po zemi, hlavně druhý gól padl po krásné akci. Musíme poděkovat Filipovi Bernatíkovi, který musel zaskočit v bráně. Podal spolehlivý výkon a navíc chytil penaltu a tím soupeři neumožnil dotáhnout se na rozdíl jediné branky a zatlačit nás. Snad si tuto formu přeneseme i do dalšího domácího utkání.

Mladší žáci

Dolní Němčí - TJ FS Napajedla 3:4

Branky: Ondřej Vančík 2x a Lukáš Foltýn 2x

Sestava: Šimon Bartuněk, Robert Černoch, Jakub Kadlčík, Ondřej Vančík, Jiří Buchta, Ludvík Marholt, Jan Žaludek, Roman Žaludek, Lukáš Foltýn, Jakub Smyček,

Komentář trenéra R.Holomka:

Mladší žáci jsou stále stoprocentní. I přes hrůzostrašný vstup do zápasu, kdy jsme prohrávali po 16 minutách 3:0 a ze hry jsme neměli vůbec nic, se kluci nevzdali a vzchopili se. Pomohl nám gól do kabin na 3:1. Do druhého poločasu ovšem kluci nastoupili jako polití živou vodou a zápas otočili. Jsme rádi, že jsme potvrdili formu i proti těžkému soupeři navíc taková otočka ukázala jakou máme touhu po vítězství.

Datum vložení: 12. 10. 2022 20:37
Datum poslední aktualizace: 12. 10. 2022 20:47