Starší žáci

FC Strání - TJ FS Napajedla 2:0

Sestava: Jan Novák, Filip Bernatík, Matyáš Krkoška, Radim Klofáč, Matyáš Stuchlík, Filip Hejda, Petr Chán, Vlastimil Gorec, Štěpán Solecký, Martin Večeřa, Karel Horák, Jakub Žaludek, Tobiáš Šimek, Damián Baroň, Ondřej Skácel

Komentář trenéra R.Holomka:

Bohužel jsme nenavázali na naše dobré výkony z předchozích kol a zaslouženě jsme prohráli. Zaznamenali jsme pouze 2 střely na bránu za 70 minut a to je hodně málo. Je to škoda, myslím si, že kdybychom předvedli výkon jako v předchozích zápasech tak by jsme určitě vyhráli. Nezbývá nám nic jiného než se oklepat a zabodovat na domácí půdě další zápas.