TJ FS Napajedla - FA Zlechov 5:0

Branky: 2x Petr Chán, 2x Matyáš Stuchlík a Dan Solecký

Sestava: Jan Novák, Damián Baroň, Matyáš Krkoška, Radim Klofáč, Matyáš Stuchlík, Filip Hejda, Daniel Solecký, Štěpán Solecký, Miroslav Tomek, Petr Chán, Tobiáš Šimek, Ondřej Vančík, Robert Černoch, Jakub Kadlčík

Komentář trenéra R.Holomka:

Po dvou prohrách bez vstřelené branky jsme se konečně rozstříleli. V prvním poločase jsme vstřelili 3 góly a o zápasu bylo rozhodnuto. I přes velkou marodku jsme podali kvalitní výkon a i díky pomoci několika mladších žáků, kteří podali skvělý výkon a vůbec se mezi staršími neztratili, jsme zápas ovládli. Doufám, že na tento výkon navážeme i příští zápas.

Mladší žáci

TJ FS Napajedla - FA Zlechov 8:1

Branky: 3x Ondřej Vančík, 2x Robert Černoch, Jan Žaludek, Odřej Floriš a Ludvík Marholt

Sestava: Šebestián Baroň, Šimon Bartuněk, Robert Černoch, Jakub Kadlčík, Štěpán Maneth, Ondřej Vančík, Jiří Buchta, Ludvík Marholt, Jan Žaludek, Roman Žaludek, Lukáš Foltýn,