Mladší žáci krásně reprezentovali náš klub

Mladší žáci

V neděli 10.12.2023 se zúčastnili mladší žáci halového turnaje  v Otrokovicích konaného pod záštitou OFS Zlín, kde se jim podařilo v těžké konkurenci obsadit krásné 4. místo.

Sestava: Matěj Vrzala, Šebestián Baroň, Roman Regent, Ludvík Marholt, Kryštof Huňka, Terezie Florišová, Denis Veselý, Michael Vrzala a Filip Janota.

Komentář trenér T.Huňka:

Napajedla – Březnice 2:0 (2x Marholt)

První zápas vyšel na jedničku, kdy se dařila mezihra a aktivně jsme se dostávali do zakončení. Utkání rozhodl agilní Marholt, který vstřelil obě branky.

Napajedla – Štípa 1:0 (1x Baroň)

Ve druhém utkání jsme narazili na Štípu a výhra se nerodila vůbec snadno. Hra byla nesmírně vyrovnaná a dobře organizovaná obrana soupeře nám dělala obrovské problémy. Utkání rozhodl Baroň po rohovém kopu, kdy se mu podařilo prosadit svůj důraz před bránou.

Napajedla – Kostelec 1:0 (1x Baroň)

V dalším utkání se začala projevovat naše absence tréninků v hale a soupeř z Kostelce byl první, který nás v poli přehrával. Nutno dodat, že i s notnou dávkou štěstí se dařilo eliminovat veškeré pokusy soupeře. Nedáš, dostaneš a tak se po ojedinělé akci z levé strany dostal k míči Baroň a střelou z hranice velkého oblouku rozhodl o šťastné výhře.

Napajedla – Hvozdná 0:3

V poslední utkání skupinové fáze jsme nastoupili proti celkovým vítězům turnaje z Hvozdné. V celém průběhu utkání se nám nedařilo dobře dostupovat vytáhlou útočnici (zaslouženě zvolena nejlepší hráčkou turnaje), která neúnavně dostávala naši obranu pod tlak. Jen těžko jsme se dostávali na polovinu soupeře, naopak soupeř trestal každé naše zaváhání. 3 inkasované branky nás poslaly do utkání o 3. místo proti Veselé.

Napajedla – Veselá 0:2

Ze začátku se jednalo o velmi vyrovnané utkání, ale postupem času začala Veselá přebírat iniciativu. Soupeři se z tlaku podařilo vsítit branku, kdy dotírající hráč donutil brankáře k odkopu a odražený míč skončil v naší síti. To nám vzalo vítr z plachet a do konce utkání už jsme nedokázali odpovědět. Soupeř potvrdil výhru v závěru utkání únikem po straně a tak na nás zůstala neoblíbená bramborová medaile.

Vzhledem k minimu tréninků v hale a těžké konkurenci bereme 4. místo všemi deseti. Všichni účastníci se zaslouží pochvalu za předvedenou hru a zároveň děkujeme rodičům za neúnavné povzbuzování.

Datum vložení: 16. 12. 2023 11:10
Datum poslední aktualizace: 16. 12. 2023 11:15