Mladší přípravka proti Jaroslavicím

Remíza

SK Jaroslavice - TJ FS Napajedla 5:5

Branky: Bičánek F. 3x, Bičánek P. 1x, Smyček A. 1x

Sestava: Mokráš V., Bičánek P., Smyček A., Marholt M., Bičánek F., Mikulík M., Horák Š., Hoferková Val., Daniel, Oharek A., Pácl E., Charvát D.

Komentář trenéra Horáka:

Od začátku zápasu jsme soupeře zatlačili před jeho vlastní branku a zaslouženě se dostali do vedení 3:0. Domácí pak sice snížili na 3:1, ale po další naší brance se zdálo, že máme utkání pevně v našich rukách.Snažil jsem se neustále naše hráče koncentrovat na zápas, což se moc nepodařilo. Soupeř začal rychle snižovat a těsně před koncem byl stav 5:4 pro nás. Pak přišla jedna nešťastně sražená střela a konečný výsledek 5:5.

Bod z venku je super. Musím všechny za předvedené výkony pochválit.👍💪 Každý zápas si vypracujeme řadu vyložených šancí a pevně věřím, že je to jen otázka času, kdy je začneme ještě ve větší míře proměňovat.

Datum vložení: 10. 10. 2023 20:27
Datum poslední aktualizace: 10. 10. 2023 20:33