Mladší a Mini přípravka měla v Jaroslavicích gólové hody!

Mladší a mini přípravka si zastřílela.

Mladší přípravka vítězně!

Jaroslavice - TJ FS Napajedla 6:17

Střelci: 5x Matyáš Marholt, 3x Viktorie Hoferková, 2x Adam Smyček, 2x Daniel Kašný, 2x Anežka Šebková, 2x Saša Kalenychenko, 1x Pavla Buchtová.

Sestava: Pavla Buchtová, Viktorie Hoferková, Šebková, Adam Smyček, D. Kašný, Adam Kadlčák, Matěj Charvát, Matyáš Marholt, Saša Kalenychenko.

Komentář trenéra Geriho Kurzera:
Do prvního venkovního utkání v Jaroslavicích jsme vstoupili aktivně, ale bohužel jsme nedokázali proměnit velké množství šancí. A tak remízu 2:2 z prvního poločasu musela zachraňovat chycenou penaltou naše brankářka. Ve druhém poločase jsme rozjeli parádní brankostroj. Nejvíce se střelecky dařilo Matymu Marholtovi, který se trefil do sítě našeho soupeře hned pětkrát. Divácké oko potěšilo a trenérské srdce zaplesalo v 50 minutě, když Daniel Kašný z rohového kopu našel přesně nohu Viktorie Hoferkové, která ránou z voleje uklidila míč pod břevno domácí svatyně! Zmar Jaroslavic dokonala Pája Buchtová když se z výkopu přes celé hřiště kuriózně trefila mezi nohy domácího brankáře. Děti musím pochválit za parádní výkon ve druhém poločase a za krásné branky💛💚

Mini přípravka nastřílela 19 branek!

Jaroslavice - TJ FS Napajedla 8:19

Střelci: 6x Patrik Bičánek, 5x Filip Bičánek, 5x Štěpán Horák, 2x Artur Smyček, 1x Mariana Veverková.

Sestava : Marek Ščevík, Filip Bičánek, Patrik Bičánek, Štěpán Horák, Adam Oharek, Artur Smyček, Max Mikulík, Mariana Veverková, Valérie Hoferková.