Dorost "B" nestačil na lídra tabulky

Prohra

TJ DynamoTopolná/TJ FS Napajedla "B" - TJ Buchlovice 1:3

Branka: D.Mikulka.

Sestava: Bernatík, Žiška, Večeřa, Hejda,Podlas, Horák, Mikulka (k), Stuchlík, Klofáč, Baroñ, Solecký

Připraveni: Novák, Gajdošík, Chmelík, Hruška, Kašný.

Komentář trenéra T.Mikulky:

Už dopředu jsme věděli, že nás čeká velmi těžký zápas, kde narazíme na soupeře z  čela tabulky. K zápasu kluci přistoupili svědomitě, že pokud chceme uspět tak musíme na hřišti nechat srdíčko. Diváci mohli hned od prvních minut vidět velmi pohledný fotbal z obou stran. Naši kluci mohli jít už v 10.minutě dovedení, ale Baroñ z malého vápna netrefil odkrytou bránu a minul. Hra se stále přelévala z jedné strany na druhou, ale do vedení šli hosté, kdy v 37. minutě jsme po chybě obrany inkasovali. Jenže jsme hned v 39. minutě zaslouženě vyrovnali, kdy po pěkné akci si zleva zběhl D.Mikulka a podél brankáře vyrovnal.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že soupeř to nebude mít s námi lehké. Ale přišla 49.minuta a vše bylo jinak než jsme si v šatnách plánovali. Inkasovali jsme na 1:2 a rovnou se nám u inkasované branky zranili dva hráči. Bohužel jeden si vážně zlomil ruku a to s naším týmem zatřáslo a bylo po zápase. I když se ještě kluci snažili tak už branku nepřidali a soupeř toho ještě v 64. minutě využil a uzavřel skóre na 1:3.

Ale i tak musím klukům poděkovat za předvedený výkon i když jsme prohráli.

Datum vložení: 22. 4. 2024 20:59
Datum poslední aktualizace: 22. 4. 2024 21:06

dnes, úterý 18. 6. 2024
středa 19. 6. slabý déšť 26/14 °C