Branky: Veselý 2x a Tomek

Sestava: Pacholský - Skácel, Veselý, Michal, Lajza - Sysel, Podlas, Stuchlík, Gajdušek, Mikulka - Úlehla

Připraveni: Tomek, Vrták, Pluháček, Klofáč a Novák

Komentrář trenéra K.Saiberta:

Po sérii špatných výsledků nás čekalo těžké utkání, které se nám podařilo zvládnout.

Kluci k utkání přistoupili velmi zodpovědně a bojovně což nám v předchozích zápasech chybělo. Velmi nám pomohla rychle vstřelená branka, kdy se prosadil po rohu Veselý. To nás uklidnilo a hráli jsme naši hru. Do poločasu jsme vstřelili ještě jednu branku, kdy se premiérově za Dorost "A" prosadil ještě hrající za ketegorii žáků nadějný Tomek. Soupeř, ale rychle na tuto branku reagoval a tak byl poločas 2:1.

Kluci, ale šli i ve druhém poločase s jasným odhodláním utkání zvládnout a to se nám taky podařilo a zaslouženě jsme zvítězili!

Klukům děkuji za utkání a konečně všem a hlavně sobě ukázali, že fotbal hrát umí a mají na mnohem lepší výsledky!

Datum vložení: 8. 5. 2024 11:33
Datum poslední aktualizace: 8. 5. 2024 11:45
Autor: Kryštof Saibert