Mladší žáci v jarní části úspěšní

Ze tří zápasů 4 body!

Mladší žáci po kvalitní zimní přípravě ( turnaj v Zubří, Velké Bystřici, v Kuřimi a Otrokovicích)naskočili do Zlínské ligy s cílem udržet se v horní časti tabulky.

V prvním zápase jarní části se utkali s béčkem Bystřice pod Hostýnem, které doslova " přejeli" 6:40. Nejlepšími střelci byli Jan Pala - 14 branek, Tobiáš Veselský 11 branek a Matyáš Kubíček 7 branek.

Ve druhém zápase narazili kluci na tradičního rivala ze Zlína. A doslova narazili na tvrdou obranu a urostlé domácí spojky. Nadějný poločasový výsledek ( 18:15) hosté bohužel ztratili v začátku druhé půle. Zápas skončil vítězstvím domácích 38:26. Střelecky tým táhl Honza Pala se 12 trefami.

Třetí zápas se konečně hrál na domácí palubovce. Naše "růžovky" hostily družstvo TJ Holešov. Skóre se od začátku přelévalo s max. odskočením o 4 branky. Atraktivní a bohužel vyhrocené utkání skončilo vítězstvím našich barev 25:22. Kluci zaslouženě vyhráli a fanouškům a fanynkám z řad spřáteleného družstva Jiskry Otrokovice ukázali přikladnou bojovnost v zápase.

Nejlepší střelci : Jan Pala 14 branek, Patrik Stojan 4 branky, Tobiáš Veselský 3 góly.

Datum vložení: 14. 3. 2023 20:10
Datum poslední aktualizace: 14. 3. 2023 20:48