KČT, odbor Napajedla A -TOM Azimut Napajedla pořádá v sobotu 14. října 2017 46. ročník turistického pochodu.

Pochod je zařazen do celostátního projektu Klubu českých turistů „Oslavy 100 let republiky a 130 let KČT“ a „Dvoustovka“. Bližší info o projektech na: www.kct.cz

Pochod se koná na  území, které spravuje státní podnik Lesy ČR.

Připravili jsme pro vás 4 pěší trasy a jednu cyklotrasu.

Trasa 24 km:  z Buchlovic na Buchlov, rozcestí pod Vlčákem, Staré Hutě, motorest Samota, Střílecký hrad, Střílky.

Trasa 17 km: z Buchlovic na Buchlov, Zikmundov, Staré Hutě, motorest Samota, Střílecký hrad, Střílky.

Trasa 10 km:  ze zastávky Staré Hutě (horní zastávka) do Starých Hutí, (dále společně s trasou 24 km a 17 km), motorest Samota, Střílecký hrad, Střílky.

Trasa pro seniory a rodiče s dětmi 7 km: od motorestu Samota společně s trasou 24, 17 a 10 km do Střílek

Prezentace pro  trasy 24 km a 17 km  proběhne na Turistické chatě  od 7:00 do 8:00 hod.   odkud bude autobus postupně účastníky odvážet do Buchlovic.

Prezentace pro  trasy 10 km a 7 km proběhne na Turistické chatě 10:30 do 11:00 hodin.

Účastnický poplatek 100 Kč, děti od  do 15 let 70 Kč. Pro členy KČT, odbor Napajedla sleva 20 Kč.

Odjezd autobusu ze Střílek do Napajedel bude dle zájmu účastníků (po naplnění kapacity autobusu)  po 14. hodině. Odjezd posledního autobusu předpokládáme  v 17.00 hod.

Cyklotrasa 65 km:  Napajedla-Staré Město–Zlechov–Buchlovice-Buchlov-Pod Holým kopcem-Dlouhá řeka-Boršice-Nedakonice-Staré Město-Napajedla

Prezentace pro cyklotrasu proběhne na Turistické chatě  od 8 – 9 hodin.

Při prezentaci obdrží účastníci podrobné informace o zvolené trase a v cíli pamětní list.

Z přepravy jsou vyloučení „domácí mazlíčci“.

Město Napajedla podporuje činnost A-TOM Azimut 1403 a KČT, odbor Napajedla.